Bestyrelse i Aabenraa Bordtennisklub

Kontakt os endelig - vi er altid klar til at hjælpe

Formand

Frede Petersen
Telefon 40 10 21 64
frede@aabenraa-bordtennis.dk


Jeg står for klubbens daglige ledelse og repræsenterer klubben ved officielle anliggender samt i DGI, JBTU og diverse andre samarbejdspartnere.

Næstformand

Elvin Hansen
Telefon 50 62 96 85
elvin@aabenraa-bordtennis.dk


Jeg deltager i klubbens arbejde og er formandens substitut når han er forhindret. Derudover er jeg træner for klubbens ungdomsspillere.

Kasserer

Elna Fix
Telefon
elna@aabenraa-bordtennis.dk


Jeg fungerer som sekretær og sørger for at registrere når spillerne betaler kontingent med mere. Derudover har jeg kontakt til forældrene.

Bestyrelsesmedlem

Dorthe Christensen Falk
Telefon
dorthe@aabenraa-bordtennis.dk


 

Bestyrelsesmedlem

Peter Iversen
Telefon
peter@aabenraa-bordtennis.dk


 

Suppleant

Uwe Fix
Telefon
uwe@aabenraa-bordtennis.dk


 


Kontakt os